Włodar Invest

Spółka została założona w 1999r, zajmuje się m.in. produkcją okien oraz drzwi z profili Aluminiowych i PCV.

Umiejętne wykorzystanie możliwości technologicznych naszych precyzyjnych niemieckich maszyn, starannie dobrane komponenty renomowanych producentów i nasze wieloletnie doświadczenie wyrobiło nam renomę solidnego producenta. Kompleksowa obsługa klienta- od projektu poprzez wykonanie, a kończąc na montażu pozwala nam na oferowanie produktów w możliwie najniższych cenach, niemożliwych do osiągnięcia przez konkurencje posługującą się podwykonawcami.

Wielokrotnie wykonywaliśmy nietypowe systemy okienne wg indywidualnych pomysłów czy też projektów klientów i do takiej współpracy również zapraszamy.

Zalety PCV 

Drogi kliencie pamiętaj że samo użycie profili PCV nie jest gwarancja funkcjonalności, i solidności produktu. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie kształtu profilu i rodzaju okuć, nie bez znaczenia pozostają również użyte szyby, z całej gamy dostępnych na rynku szyb zespolonych, pojedynczych, barwionych, refleksyjnych czy też np. antywłamaniowych… Zawsze dobieramy najodpowiedniejsze do danego zastosowanie 


ZAUFAJ NAM – robimy to dobrze

Zalety profilu ALU

Systemy aluminiowe w budownictwie stosowane są tam, gdzie inne materiały nie są w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez projektantów i użytkowników. W naszej produkcji korzystamy z systemu profili Ponzio, Yawal i Metalplast Bielsko, które umożliwiają wykonanie okien, drzwi, fasad strukturalnych oraz złożonych konstrukcji przestrzennych: świetlików, zadaszeń, ogrodów zimowych itd. Doskonałe właściwości aluminium widoczne są przy realizacji dużych przeszkleń, zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej oraz dużych powierzchni biurowych lub handlowych.

Zastosowanie izolacji termicznej

Ważnym czynnikiem wpływającym na cenę i właściwości termiczne jest zastosowanie izolacji. Profile z izolacją termiczną powinny być zastosowane w konstrukcjach przewidzianych do ochrony przed czynnikami zewnętrznymi czyli wykonania okien, drzwi zewnętrznych, fasad, świetlików i ogrodów zimowych. Do pozostałych zastosowań czyli np. do budowy ścianek działowych, drzwi wewnętrznych i wiatrołapów należy stosować profile bez izolacji.

Zabezpieczenie i barwa

Najlepszą odporność na działanie czynników atmosferycznych i chemicznych zapewnia lakierowanie i anodyzowanie aluminium. Powłoki z lakierów proszkowych są dostępne praktycznie w każdym kolorze, których paleta obejmuje 190 barw. Tak szeroka oferta kolorystyczna sprosta oczekiwaniom każdego projektanta i dekoratora wnętrz.

Szkło i tworzywo

W konstrukcjach aluminiowych stosujemy pełen asortyment szyb, paneli komórkowych i płyt z poliwęglanów - zgodnie z wymogami użytkowymi i życzeniami klienta. Dostępne są szyby zespolone, pojedyncze, barwione, refleksyjne, bezpieczne, antywłamaniowe itd.

ELEWACJE WENTYLOWE

Poza walorami estetycznymi, walory termoizolacyjne i akustyczne pozwalają na nazwanie elewacji wentylowanych najlepszą na rynku metodą docieplania ścian. Systemy te składają się z warstwy wełny mineralnej przylegającej do ściany, konstrukcji najczęściej stalowej lub aluminiowej i zewnętrznej płyty elewacyjnej. Zastosowanie elewacji wentylowanych jest bardzo szerokie począwszy od jednorodzinnych budynków mieszkalnych, poprzez bloki a na budynkach użyteczności publicznej kończąc.

 

Przykłady wykonanych przez nas inwestycji:

Centrum Handlowo-Rozrywkowe City Point Tychy
Zakres prac: elewacja zewnętrzna.

   

Płock
Zakres prac: elewacja zewnętrzna.

  

Hala Sportowa Strzelce Opolskie
Zakres prac: konstrukcje aluminiowe

AGH Kraków
Zakres prac: elewacja zewnętrzna.

  

Do góry