Włodar

Włodar Wiesław Włodarczyk Spółka Jawna jest największym w regionie częstochowskim producentem betonu działającym na rynku od 1993 roku. Do zakresu działalności przedsiębiorstwa należy ponadto budownictwo o charakterze użyteczności publicznej, mieszkaniowej i przemysłowej; remonty i renowacje; hurtowa i detaliczne dystrybucja materiałów budowlanych. 

Celem przedsiębiorstwa jest produkcja, transport oraz sprzedaż finalna najwyższej jakości betonu oraz prefabrykatów betonowych.

WŁODAR posiada trzy zautomatyzowane i skomputeryzowane wytwórnie, zlokalizowane w Częstochowie, Myszkowie oraz Oleśnie. 
WŁODAR posiada w swoim parku maszynowym własne pompy do betonu o długości od 26 mb do 38 mb oraz własne betonomieszarki o ładowności od 7m3 do 10m3. 
WŁODAR posiada własną, w pełni skomputeryzowaną, wytwórnię betonu o wydajności do150 m3 betonu na godzinę. Beton, w razie potrzeby, może być dostarczany 24h na dobę, a nad sprawnością przebiegu procesu czuwa grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Beton produkowany jest w klasach od B7,5 do B60. 

Proces produkcji produkowanego betonu sprawdzany jest w sposób ciągły przez wewnętrzną kontrolę jakości oraz specjalistyczne laboratorium. 
Ponadto firma posiada zakład prefabrykacji betonowej. Beton produkowany w firmie WŁODAR jest zgodny z normą PN-88/B-06250 Beton towarowy zwykły.

Firma Włodar jest generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Budujemy i sprzedajemy mieszkania o zróżnicowanych standardach i przeznaczeniu. Nasze budynki wykorzystują w swej konstrukcji najnowocześniejsze technologie, budujemy solidnie wykorzystując tylko sprawdzone komponenty renomowanych producentów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi oraz profesjonalnie przygotowanej kadrze jesteśmy w pełni przygotowani do rozpoczęcia współpracy z Państwem, stawiając sobie przy tym poprzeczkę na najwyższym europejskim poziomie. Potwierdzeniem tego jest zaufanie i satysfakcja klientów, którzy podjęli z nami współpracę.

Do góry